Atsitiktinė reklama: Reklama nr. 1spacer
Reklama nr. 1

Sarg.lt | Reikalingas 0.3.7 klientas

Serverio informacija

Statusas: Serveris įjungtas Žemėlapis: San Andreas
Adresas: samp.sarg.lt:7777 San Andreas Multiplayer - SAMP Versija: 0.3.7-R2
Žaidėjų serveryje: 33/400 Laikas: 14:00
Internetinis puslapis: WWW.SARG.LT Modifikacija: SARG 2.14.97
VIP statusas: Neužsakytas Kategorija: Tikras Gyvenimas
Tipas: SA:MP
Serveris turi 7 balsus, šiandien 0 balsavimų.

Serverio grafikas
Serverio komentarai

Prisijungusių žaidėjų statistika

Žaidėjas Taškai
Panasonic_Power1092000
Andreas_Going1006695
Brandintas_Viskis245720
Tomas_Selbis373985
Balta_Audi44350
Deividas_Armstrong3718375
Auris_Verossa1263230
Deividas_Gugugi1892705
Big_Bud981690
Edvinas_Kebabas3542355
Dankas_Malibas512315
Mazvydas_Geras2655835
Auksinis_Deimantas1417130
Paulekas_Pro251725
Volvo_Trucks354780
Pigi_Salierka17530
Pranas_Papirdau563025
Tendo_Ace1532100
Netavo_Bedos638095
Deivis_Hype2710130
Lemstar_Good1038350
Dede_Vasembo272465
Norve_Ignas2935600
Lukac_Lakers706705
Robis_Puma11232442
Ltu_Caras1313740
Royal_Cargo5138395
Giedrius_Capnap1597780
Livetea_Takuari1989180
Carl_Brother1312200
Stech_Flaky4177125
Narkotikas_Mafijozas9858864
Viena_Meile616000
"Sarg.lt | Reikalingas 0.3.7 klientas" serveris įvertintas 2 balais iš 5 remiantis 11 klientų vertinimais.
Turime vartotojų: 3600
Turime serverių: 2510
Turime VIP serverių: 0
Nemokamų VIP serverių liko: 0